BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

SUIT JUNIOR ME NJE DHOME GJUMI

Mysafirët që zgjedhin këtë suit 32 metra katrore, do të kënaqen me bollëkun e pajisjeve që i ofron. Klimatizim dhe ngrohje, dysheme me pllaka/mermer, minibar, TV satelitor/kabllor, pajisje për bërjen e kafesë, banjo me dush, shtrat divani, rroba banjoje, pantofla, dhe pajisje tjera të nevojshme për banjo, të gjitha pjesë të komforit që ofron kjo lloj dhome. Për më shumë, ballkoni i saj i gjerë apo veranda janë të pajisura me mobilje për ata mysafirë që dëshirojnë të kënaqen me pamjen e mrekullueshme dhe me ujërat blu të detit Jon.

Kjo lloj dhome mund të akomodojë deri në 3 persona. Dhoma ka një hapësirë apartamenti e mobiluar me elegancë, me theks të veqantë në funksionalizimin e saj dhe në ngjyrat e ndritshme.

Ju lutemi keni parasysh se këto lloje të dhomave janë të vendosura në ndërtesën kryesore pranë pishinës.

 
PAJISJET E DHOMES
 • Ballkon me pamje nga Deti
 • Linjë direkte telefonike
 • Kanale satelitore
 • TV me ekranë të sheshtë
 • Arkë sigurie për depozit
 • Klimatizim, nxemje
 • Tavolinë pune
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Banjo private & Dush Kabinë
 • Artikuj falas për toilet, tharëse e flokëve, pantofla
 • Ashensor
 • Minibar, Frigorifer
 • Wi-Fi falas
 
ESHTE MIRE TE DINI

REGULLAT E DHOMËS

Në çmim përfshihet vakti i mëngjesit dhe të gjitha taksat e aplikueshme.

Pansionet dhe gjysëm pansionet shtesë  mund të porositen dhe rezervohen pasi ta keni zgjedhur dhomën. 

Parapagimi: 30 për qind e shumës totale mund të kërkohet të paguhet menjëherë pasi ta keni rezervuar dhomën.

Për çdo anulim i cili bëhet së paku 21* ditë para datës së aranzhuar, e tërë shuma e depozitit do

t’ju kthehet dhe nuk ekziston ndonjë tarifë dënimi për anulim

 

 
Room
UPGRADE
SUIT JUNIOR SUPERIORE