BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

SUIT EKZEKUTIVE JUNIOR ME XHAKUZI TE JASHTEM

Suita Junior Ekzekutive me ngjyrat e saja të ndritshme, me një interier të shkëlqyer të madhësisë 38.30 metra katrorë si dhe me një hapësirë të jashtme të gjerë prej 34-35 metra katrorë, është e krijuar për vizitorët që janë në kërkim të luksit dhe komforit.

Dhomat elegante do ti lazdronin mysafirët duke iu ofruar mikëpritje të klasit të parë; me një xhakuzi të vendosur në verandën e gjerë, me pamje të mrekullueshme që të ndalin frymën, me mobilim qetësues për sy.

Ky lloj akomodimi do ti plotësonte edhe nevojat e pushuesve me kërkesa të mëdha.

Këto lloje të suitave mund të akomodojnë deri në tre persona dhe janë të pajisura me aparatura moderne si TV me ekranë të sheshtë, kanale satelitore, arkë për siguri të depozitave, klimatizim dhe ngrohje, zona komfore të pushimit, dysheme të bukura prej pllakave/mermerit, pantofla dhe mjete higjenike banjoje falas, rroba banjoje, si dhe pajisje dhe aparaturë për bërjen e kafesë.

Ju lutemi keni parasysh se këto lloje të suitave janë të vendosura në ndërtesën kryesore pranë pishinës.

 
PAJISJET E DHOMES
 • Ballkon me pamje nga Deti
 • Linjë direkte telefonike
 • Kanale satelitore
 • TV me ekranë të sheshtë
 • Arkë sigurie për depozit
 • Klimatizim, nxemje
 • Tavolinë pune
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Banjo private & Dush Kabinë
 • Artikuj falas për toilet, tharëse e flokëve, pantofla
 • Minibar, Frigorifer
 • Wi-Fi falas
 
ESHTE MIRE TE DINI

REGULLAT E DHOMËS

Në çmim përfshihet vakti i mëngjesit dhe të gjitha taksat e aplikueshme.

Pansionet dhe gjysëm pansionet shtesë  mund të porositen dhe rezervohen pasi ta keni zgjedhur dhomën. 

Parapagimi: 30 për qind e shumës totale mund të kërkohet të paguhet menjëherë pasi ta keni rezervuar dhomën.

Për çdo anulim i cili bëhet së paku 21* ditë para datës së aranzhuar, e tërë shuma e depozitit do

t’ju kthehet dhe nuk ekziston ndonjë tarifë dënimi për anulim

 

 
Room
UPGRADE
SUIT JUNIOR E MUAJIT TE MJALTIT ME XHAKUZI TE JASHTEM