BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +
 

SUITA JUNIOR LUKSOZE ME XHAKUZI TE JASHTEM

Të vendosura pranë plazhit, këtë Suita Luksoze gofrojnë të gjitha llojet e komoditetit dhe pajisjet që i nevojiten një familje, e ndoshta edhe më tepër se kaq! Me një pamje të pa penguar në drejtim të ujërave blu të detit Jon, këto suita posedojnë një sipërfaqe të brendshme në madhësi prej 37.50 deri në 40.00 metra katrorë, të dekoruara me stil dhe elegancë. Drita e diellit si dhe ngjyrat e ndritshme krijojnë një atmosferë shumë të këndshme, të harmonizuar në mënyrë perfekte me ngjyrat e e një vere greke.

Hapësira jashtë suitës hudh në pah një veçori të luksit të këtij akomodimi me një xhakuzi të vendosur në verandën e bukur që ka një madhësi prej 14 deri në 26 metra katrorë.

Këto Suite Luksoze i mirëpresin ngrohtësisht dy deri në tre persona të rritur plus një fëmijë dhe premtojnë një pushim relaksues me një mikëpritje të klasit të parë në plazh.

 
PAJISJET E DHOMES
 • Ballkon me pamje nga Deti
 • Linjë direkte telefonike
 • Kanale satelitore
 • Kanale satelitore
 • Arkë sigurie për depozit
 • Klimatizim, nxemje
 • Tavolinë pune
 • Dysheme me pllaka/mermer
 • Banjo private & Dush Kabinë
 • Artikuj falas për toilet, tharëse e flokëve, pantofla
 • Minibar, Frigorifer
 • Wi-Fi falas
 
ESHTE MIRE TE DINI

REGULLAT E DHOMËS

Në çmim përfshihet vakti i mëngjesit dhe të gjitha taksat e aplikueshme.

Pansionet dhe gjysëm pansionet shtesë  mund të porositen dhe rezervohen pasi ta keni zgjedhur dhomën. 

Parapagimi: 30 për qind e shumës totale mund të kërkohet të paguhet menjëherë pasi ta keni rezervuar dhomën.

Për çdo anulim i cili bëhet së paku 21* ditë para datës së aranzhuar, e tërë shuma e depozitit do

t’ju kthehet dhe nuk ekziston ndonjë tarifë dënimi për anulim.

 
Room
UPGRADE
SUITA JUNIOR EKZEKUTIVE (ME XHAKUZI TE JASHTEM)