BOOK ONLINE
2 ADULTS
0 CHILDREN
Adults
- 2 +
Children
- 0 +

ACCOMODATION OVERVIEW

NDERTESA KRYESORE PERBALLE PISHINES
  • MREKULLIA DYSHE
  • DYSHE EKZEKUTIVE
  • SUIT JUNIOR ME NJE DHOME GJUMI
  • SUIT JUNIOR SUPERIORE
  • SUIT EKZEKUTIVE JUNIOR ME XHAKUZI TE JASHTEM
  • SUIT JUNIOR E MUAJIT TE MJALTIT ME XHAKUZI TE JASHTEM
  • SUITA JUNIOR LICHNOS (ME XHAKUZI TE JASHTEM)
NDERTESA KRYESORE PERBALLE PISHINES
MREKULLIA DYSHE
MADHESIA E DHOMES: 22.5 m²
MADHESIA E SHTRATIT: 1 shtrat i gjerë apo 2 shtretër për një person
OKUPIMI: 2 të rritur
VEND: Ndërtesa kryesore përballë pishinës
PIKEPAMJE: Pamje nga deti
 

Kjo është një dhomë për dy persona me madhësi prej 22.5 metra katrorë, ku disponon një ballkon privat me një pamje të mrekullueshme nga deti Jon. Dhoma ka klimatizim, TV kabllor/satelitor, banjo me tush, minibar, frigorifer, rroba banjo, pantofla, si dhe pajisje tjera të banjos. Poashtu interneti ...

DISCOVER MORE
NDERTESA PRANE PLAZHIT
NDERTESA PRANE PLAZHIT
 
AKOMODIM I KLASIT TE PARE NE PARGA

Hoteli Lichnos Beach është një parajsë e fshehur në Greqi; i vendosur në limanin pitoresk të Lichnos,detin Jon, hoteli është i pajisur me apartamante luksoze, suita elegante, dhe banesa njëkatëshe të gjera, ku të gjitha këto së bashku rrezatojnë një veçori të luksit dhe elegancës.

Udhëtarët që janë në kërkim të një dhomeParga me të gjitha pajisjet dhe me një pamje të mrekullueshme të detit, padyshim se do të jenë më shumë se të kënaqur me këto dhomaPargës, të cilat janë të dizajnuara dhe të mobiluara në atë mënyrë ku kombinohet funksionaliteti dhe sofistikimi. Qoftë një pushim familjar apo një ikje romantike e qifteve, ky akomodimParga ka për qëllim që ti lazdrojë vizitorët duke iu ofruar mikëpritje të klasit të parë.

Ky akomodim ideal familjar në Parga është i vendosur në plazhin ranor magjik të Lichnos, i njohur për ujërat e tij të kthjellta. Për më shumë, akomodimiParga ofron një pishinë të hapur të pafundme, ku fëmijët dhe prindërit e tyre mund të kënaqen duke lozur dhe duke marrë rreze dielli. Sportet ujore, disa nga të cilat janë sporte familjare, janë poashtu të disponueshme në plazhë, si dhe kopshti me madhësi prej 5 akër është më shumë se i qëlluar për ta eksploruar duke u zbavitur dhe duke u dëfryer me lojëra dhe ecje të këndshme.

Në anën tjetër, këto dhomaPargës janë të vendosura shumë afër qytetit sharmant të Pargës, që është një gjë perfekte për ata që kanë dëshirë të shetisin rrugicave buzë detit me të rënë muzgu, apo për ata të cilët kanë dëshirë të kënaqen me jetën kumbuese të natës në bare dhe restaurante.

 

SUITET LUKSOZE DHE BANESAT PËRDHESË NË PARGA

Lloje të ndryshme të dhomave janë të disponueshme në hotelin Lichnos Beach, ku të gjitha ofrojnë pamje mahnitëse të detit. Këto dhoma të Pargës akomodojnë prej 2 deri në 6 mysafirë dhe sipërfaqja e këtyre dhomave varion nga 22.5 deri në 78 metra katrorë. Akomodimi elegant i Pargës është i dekoruar me meteriale dhe mobilje të cilësisë së klasit të parë dhe të gjitha dhomat disponojnë ballkona apo veranda me pamje të mrekullueshme të detit. Udhëtarët që janë në kërkim të dhomave në Parga ku do të lazdroheshin me pajisjet e jashtëzakonshme, si xhakuzet private jashtë shtëpisë,duhet ta zgjedhin njëren nga Suitet e reja Luksoze të Lichnos me Pamje nga Deti me xhakuzi jashtë suitës, që janë të disponueshme edhe në ndërtesën pranë pishinës por edhe edhe pranë plazhit.

Arkitektura e hotelit e bën atë pjesë integrale të mjedisit që e rrethon dhe mysafirët e vendosur në të gjitha suitet, apartamentet dhe banesat njëkatëshe do të kënaqen